Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
PROPARK NAKLİYAT

Firmamız 2004’den bu yana müşterilerine en iyi ve en kurumsal nakliyat hizmetleri vermektedir. Propark kurulduğu günden bugüne kadar müşteri memnuniyeti odaklı olarak sayısız hizmet vermiştir. Ayrıca sunduğu tüm hizmetlerde, hizmet kalitesini en üst düzeye çıkaracak çözüm odaklı stratejilerle ilerlemektedir. Firmamız bünyesinde uzman kadro ekip ve profesyonel araçlarla hizmet vermektedir. Firmamızın vizyonu her zaman verilen tüm hizmetlerde müşteri memnuniyeti yakalamak olmuştur. Misyonumuz ise lider konumdaki firmalardan en iyi hizmeti veren firma olmaktır. Propark olarak hizmet verirken ekiplerimiz tüm adım ve aşamaları profesyonel bir şekilde takip etmektedir. Lider konumda olmanın bilincinde olarak yıllara dayanan tecrübemizle en kaliteli hizmetleri vermekteyiz.

Hizmetlerimiz
 • Evden Eve Nakliyat
 • Şehirler Arası Nakliyat
 • Ofis Taşıma
 • Eşya Depolama
 • Parça Eşya Taşıma
 • Asansörlü Nakliyat

Propark Evden Eve Nakliyat

Günümüzde inşa edilen evlerde ki fazlalık ve yoğunluk insanların yeni bir eve taşınmasında birçok zorluk çıkarmaktadır. Propark olarak bu soruna en iyi çözümlerle evden eve nakliyat hizmeti vermekteyiz. Hizmetin temel amacı yoğun kentlerde rahat ve stressiz bir şekilde nakliye hizmeti vermektir. Bu denli yoğunluk ve karmaşada müşterilerin kişisel bir şekilde taşınması mümkün değildir. Konforlu bir şekilde yeni evinize taşınmanız durumunda devreye propark evden eve nakliyat hizmeti girer. Yeni evinize kolay ve hesaplı bir şekilde taşınabilirsiniz. Propark olarak müşterilerilerine analiz ekibi, taşıma yükleme ekibi ve şoför ekibi olarak detaylı bir kadro ile hizmet verilmektedir. Hizmetimiz bütçe dostu olmakla beraber alacağınız en profesyonel ve kurumsal nakliyat hizmetidir.

Propark Şehirler Arası Nakliyat

Yoğun kentlerdeki taşınmanın zorluğundan yanı sıra şehir dışına taşınmak daha masraflı ve zordur. Bunun yanında eşyalarınızın uzun süreli taşımada zarar görmesi olası bir durumdur. Fakat Propark ekibi sizlere en uygun bütçeli ve en konforlu şehirler arası nakliyat hizmeti sunmaktadır. Bu denli yoğun bir yaşamdan şehir dışına çıkmak her ne kadar zor görünsede Propark ailesi olarak çözüm odaklı sistemlerle işinizi kolaylaştırıyoruz. Şehirler arası nakliyat için uzman ekiplerimiz ve tam uyumlu araçlarımızla hizmet vermekteyiz. Ekiplerimiz tecrübeli ve işinde uzman kişilerden oluşmaktadır. Uzun yol araçlarımız ise bu hizmet için yüzde yüz uyumludur. Hizmet aşamasında eşyalarınıza hiçbir şekilde zarar gelmemesi adına en kaliteli ambalajlar ile paketlenir. Şehir dışındaki evinize taşınırken hiçbir şekilde sizleri meşgul etmeden anahtar teslim hizmetler vermekteyiz.

Propark Parça Eşya Taşıma

İkinci bir evinize ya da yeni evinize taşınırken küçük çaplı eşyaları taşımak için tekrardan bir evden eve nakliyat hizmeti almak çok masraflı ve meşakkatli olmaktadır. Bunun yerine Propark ailesi olarak sizlere parça eşya taşıma hizmeti vermekteyiz. Bu hizmette görev alan ekip sayısının az olmasının yanında kullanılan araçta diğer hizmettekilere göre daha küçüktür. Hizmetin temel amacı kolay ve pratik bir şekilde eşyaların taşınmasıdır. Bu hizmet diğerlerine göre oldukça uygun fiyatlı ve pratiktir. Sizleri büyük yüklerden kurtaran bu hizmet birçok kişi tarafından da tercih edilmektedir. Eşya olarak taşıdığımız;

 • Buzdolabı
 • Kıyafet dolabı
 • Küçük çaplı mutfak eşyaları
 • Halı veya perde
 • Tek parça mobilya

şeklindedir.

Propark Eşya Depolama

Yeni evinize taşınırken fazla kalan eşyanızı veya evinizde bulundurmak istemediğiniz bazı eşyaları saklamak adına Propark eşya depolama hizmeti vermekteyiz. Bu hizmetin temel amacı eşyalarınızın size yük olmadan güvenli bir şekilde depolanmasıdır. Bu hizmet genelde kullanılmayan veya yeni ev için depolanan ürünlerden oluşmaktadır. Propark eşya depolama sistemlerimiz bölümlerden oluşmaktadır. Evinizin büyüklüğüne göre ayrı ayrı hücrelerimiz bulunmaktadır. Ayrıca depolarımız da güvenlik ekibi, yükleme ekibi ve araç ekiplerimiz bulunmaktadır. Sizler hiç meşgul ve dahil olmadan tüm adım ve aşamaları Propark ekibi yakından ilgilenmektedir.

Whatsapp
Cuma ÖZDEMİR
Cuma ÖZDEMİR
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Hemen Ara